Ohlasy absolventů

Absolvent kurzu „Digitální marketing“ Ladislav F.:
Do kurzu jsem se přihlásil, protože jsem chtěl rozjet tvorbu webových stránek. Stránky, které jsem vytvořil ještě před absolvováním kurzu, nebyly příliš navštěvovány a tak mi nabídka školení na digitální marketing přišla velmi vhod. Na školení jsem se toho hodně naučil a se skvělým lektorem panem Janouchem jsme prošli vše potřebné. Také jsem si uvědomil různé souvislosti, které jsem předtím neviděl. Kurz mi vyhovoval také z důvodu, že byl pořádán v místě, kde bylo možné lehce zaparkovat. Na konec kurzu mi bylo nabídnuto pracovní uplatnění. Nastoupil jsem tedy do firmy, kde jsem mohl využít i svých předchozích zkušeností v oblasti programování počítačů a kde jsem i získal další pohled na marketing.

Absolvent rekvalifikačního kurzu „Internetový marketing“ Ladislav K.:
Od doby, kdy jsem přišel o sluch (ve 40 letech v roce 2003) se téměř veškerá moje pracovní činnost odehrává na počítači. Vyrábím a spravuji webové prezentace. Snažím se neustále sledovat nové trendy, avšak vše se nedá na internetu dohledat, ale pouze v angličtině. Velmi mě tedy oslovil kurz internetového marketingu. Jednak téma kurzu, které nebylo o základech práce na počítači, kterých je mnoho, nýbrž pokročilejší forma. Avšak hlavní věc byla ta, že celý kurz byl simultánně přepisován a mohl jsem se jej tak zúčastnit. Spousty jiných kurzů jsem se totiž, z důvodu odmítnutí simultánního přepisu pro osoby s postižením sluchu, zúčastnit nemohl. Kromě vstřícného přístupu k osobám s postižením sluchu byl ale kurz vstřícný i k osobám se zrakovým, či pohybovým postižením. Rovněž se mi líbila organizace kurzu, která předčila mé očekávání a celé bych to nazval "komfortní kurz". Nejcennější jsou pro mne poznatky z internetového marketingu, o kterých jsem neměl vůbec tušení a které mohu uplatňovat v práci. (www.kochlear.cz)

Absolvent kurzu "Pracovník grafického studia" Ondřej H.:
Jelikož dlouhodobě nemohu najít práci ve vystudovaném oboru, rozhodl jsem se zkusit něco nového, i když pro mne ne zase úplně nového, protože dílčí znalosti počítačové sazby a základních úprav digitálních fotografií jsem měl. Tento projekt nabízel nejen důkladné vyškolení v oboru a navíc zdarma, ale především i možnost následné praxe či dokonce pracovního uplatnění, což je v oblasti školících projektů naprosto ojedinělé. Výborná zkušenost přímo v oboru. Rychle jsem pochopil, že k požadované efektivitě práce mám ještě daleko, ale na druhou stranu jsem si se vším poradil sám, i když to trvalo déle.


Zájemci o kurzy, kontaktujte nás
Zde napište Vaši zprávu. Ozveme se Vám zpět.   Pole označená * jsou povinná.
Odeslat zprávu